Innowacyjne pomysły trafiać będą od razu na produkcję

Innowacyjne pomysły trafiać będą od razu na produkcję

Od pomysłu do produkcji – a wszystko w jednym miejscu. Signify uruchomił nowy dział badawczo-rozwojowy. Innowacyjne pomysły będą mogły trafić błyskawicznie do produkcji.  

Tylko sprawne wdrażanie pomysłów do produkcji pozwala zachować przewagę nad konkurencją - taki cel stoi przed nowo uruchomionym działem badania i rozwoju w pilskim Signify. 

- Signify wydaje w skali światowej 4,5 proc. swoich globalnych przychodów. To jest chyba najwięcej w sektorze oświetleniowym i to jest właśnie dowód na to, że przewagą konkurencyjną, którą my chcemy budować na rynku jest właśnie innowacja - tłumaczy Tomasz Książek, prezes Signify Poland. 

Za innowacje odpowiada 40-osobowy zespół elektroników, mechatroników, specjalistów od oświetlenia. Potrzeby kadrowe są dużo większe, ale i pracy dla przyszłych inżynierów z pewnością nie zabraknie.  

- Proszę sobie wyobrazić, że tak naprawdę w naszej ofercie produktowej w tej chwili znajdują się źródła światła, które możemy integrować z tym, co widzimy w naszych telewizorach, z muzyką, która emitowana jest przez niektóre z aplikacji obecnie ogólnie dostępnych dla każdego z użytkowników. To pozwala stwarzać niesamowite efekty wizualne i to wszystko będzie działo się tutaj, właśnie w Pile - zapewnia Tomasz Woźniak, dyrektor Signify w Pile. 

Po otwartym w zeszłym roku centrum dystrybucji, to kolejna inwestycja Signify w Pile. W samej Pile firma zatrudnia 3 tysiące pracowników. Ponadto firma posiada fabrykę opraw oświetleniowych w Kętrzynie oraz centrum usług wspólnych w Łodzi.  

fot. Signify

Komentarze

Funkcja dodania komentarzy pod tym artykułem jest wyłączona. Napisz do nas jeżeli chcesz wypowiedzieć się na ten temat.